.

.

New
Бесплатен Превозот, 20PCS 8ММ Мешана Боја Спреј Сликарство Круна Слајд Шарм Слајд Писма Одговара 8мм Wristbands, Појаси

Бесплатен Превозот, 20PCS 8ММ Мешана Боја Спреј Сликарство Круна Слајд Шарм Слајд Писма Одговара 8мм Wristbands, Појаси

DEN 123.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


Материјал : Цинк Легура+Спреј Сликарство+Кристал Количина : 20 PCS Тип : Шарм Само Внатрешниот Кол. : 8мм(Може Преку 8мм Појас) Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0394 инчен Забелешка : За бесплатен превозот, ние изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, времето ќе биде повеќе повеќе, ако не може да се прифати, ве молиме да не купи, или можете да изберете epacket или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, доколку е потребно повеќе дополнителни $1.58. Благодарение На Превозот
1) Точки ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.
2) точки ќе бидат испратени на вашиот Потврди Адреса .
Ако го промените, ве молиме да ни кажете преку порака.
3) Не Превозот на Викенд и Јавни Празници.
4) Ако треба побрзо испорака(UPS-от, DHL), тоа треба да плати дополнителни $20, или ако износот е над $200, ние ќе ја испратите објекти од UPS-от, DHL, Fedex,или други побрза испорака метод за слободни.
5) Ние не сме одговорни за должност или увоз доход.
Се враќа
1. ако не 100% задоволни со објектот, враќање на содржина како нова за наплата или замена.
2. Поврат на трошоците е на сметка на купувачот.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек.
2. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
JY-003
Шарм Тип:
круна
боја:
мешана боја
Количина:
20pcs
Состојба:
100% Сосема Нов
Внатрешниот Кол.:
8мм(Може Преку 8мм Појас)
Конверзија:
[email protected]
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти