.

.

New
Промет на големо со 10pcs/многу Антички сребрен Алуминиум Риба Главата Бел (без звук) Шарм приврзоци Накит изнаоѓање за ѓердан 50949

Промет на големо со 10pcs/многу Антички сребрен Алуминиум Риба Главата Бел (без звук) Шарм приврзоци Накит изнаоѓање за ѓердан

DEN 89.00
DEN 158.40

Стока
Достапно.


Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!
Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда.
Точка Законик : 50949
Функција : J ewelry Одлуки,рачно изработени Занаетчиски,Божиќ Декорација
Боја : Како На Сликата Прикажани Материјал : Цинк Легура
Количина : 10 КОМПЈУТЕРИ Големина : 11 * 7 * 6mm
(прибл.) Answer : ___________________________ Note : 1cm=10мм, 1mm=0.0393 во ch,1inc h=25.4 mm

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
GraceAngie
Број На Модел На:
50949
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
шарм
Големина:
11 * 7 * 6mm
Материјал:
Легура
боја:
Античките сребро.
Функција:
Накит Одлуки,Рачно Изработени Занаетчиски,Божиќ Декорација
Свеж

Избор на клиенти