.

.

New
Античкиот Сребро Бронза 18mm Cabochon Камео Поставување База Празно Поставување на Лента Цинк Легура Diy Авион Pendant 10pcs T089

Античкиот Сребро Бронза 18mm Cabochon Камео Поставување База Празно Поставување на Лента Цинк Легура Diy Авион Pendant 10pcs

DEN 139.20

Стока
Достапно.

Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.039 инч, 1 инч = 25.секоја цел е бесплатен превозот
2. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор.
Античкиот Сребро Бронза 18mm Cabochon Камео Поставување База Празно Поставување на Лента Цинк Легура Diy Авион Pendant
производ ID : T089
големина : се Вклопува 18mm (1 mm = 0. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1.4 mm)
тежина : од 2,5 г по парче
количина : ќе добиете 10 парчиња во листата цена
боја : Антички Бронза и Сребро (како слика)
квалитет : со Висок квалитет ,доведе слободни ,никел слободни
употреба : Накит Наоди и Компоненти/Фитинг монистра/подарок / Ѓердан&Pendant / шарм додатоци,Cabochon Поставување,Легура на База,Круг Послужавник, Алергија Слободни, Елипса Камео,рачно изработени Шарм
За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Фах База
Бренд Име:
goinhot
Шарм Тип:
diy авион
Обликот:
diy авион
Се вклопува:
Одговара 18mm
Употреба:
рачно изработени шарм
Примена:
Фах База
боја:
Античкиот Бронза Тибетската Сребро.
DIY:
ѓердан pendant
Нови:
цинк легура шарм
накит наоди:
празно pendant
Продавачот:
круг шарм
база на послужавник:
круг лента
Свеж

Избор на клиенти