.

.

New
Античкиот Сребро Бронза 12mm Cabochon Поставување Камео База Празно Поставување на Лента Цинк Легура Diy Цвеќиња Pendant 10pcs T094

Античкиот Сребро Бронза 12mm Cabochon Поставување Камео База Празно Поставување на Лента Цинк Легура Diy Цвеќиња Pendant 10pcs

DEN 139.20

Стока
Достапно.

Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
12mm Cabochon Поставување Камео База Празно Поставување на Лента Цинк Легура Diy Цвеќиња Pendant
производ ID : T094
големина : се Вклопува 12mm (1 mm = 0.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1.4 mm)
тежина : 2g по парче
количина : ќе добиете 10 парчиња во листата цена
боја : Антички Бронза и Сребро (како слика)
квалитет : со Висок квалитет ,доведе слободни ,никел слободни
употреба : Накит Наоди и Компоненти/Фитинг монистра/подарок / Ѓердан&Pendant / шарм додатоци,Cabochon Поставување,Легура на База,Круг Послужавник, Алергија Слободни, Елипса Камео,рачно изработени Шарм
За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.секоја цел е бесплатен превозот
2. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Цвеќиња
Број На Модел На:
12mm
Бренд Име:
goinhot
Обликот:
Цвеќиња
Се вклопува:
Одговара 12mm
Употреба:
рачно изработени шарм
Примена:
Фах База
боја:
Античкиот Бронза Тибетската Сребро.
DIY:
ѓердан pendant
Нови:
цинк легура шарм
накит наоди:
празно pendant
Продавачот:
круг шарм
база на послужавник:
круг лента
Свеж

Избор на клиенти