.

.

New
Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм На гитара

Цинк легура pendant накит додатоци diy рачно изработени материјал шарм На гитара

DEN 254.40

Стока
Достапно.


Реден Број : 25pcs/многу
Предмет БР. : 004745
Објектот Matetials : Цинк Легура
Главната Боја : Анти сребрена/бронза
Објектот Големина : 36*14 ММ (1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)
Објектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди ( Нараквица, нога синџир, џемпер синџир, ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети

Детали

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
004745
Бренд Име:
Beadalon
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Растенијата
Количина:
25pcs
Големина:
36*14MM
боја:
анти сребро.
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти