.

.

New
20pcs/многу Љубов плик шарм лебди шарм живеење стакло memorty лебди lockets приврзоци diy накит

20pcs/многу Љубов плик шарм лебди шарм живеење стакло memorty лебди lockets приврзоци diy накит

DEN 188.00
DEN 206.40

Стока
Достапно.


зошто толку евтини тука???
1)Ние само се продаваат по фабричка цена!
2)Можеме да испратите дното превозот цена!!
3)Ние се надеваме воспостави долго бизнис соработка со вас!!!
4)Ние имаме висок квалитет на стока, брза испорака и добри услуги!!!!! 20pcs/многу Љубов плик шарм лебди шарм живеење стакло memorty лебди lockets приврзоци diy накит 1) Тип : Шарм
2) MOQ : 2 0pcs 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.
Повратни информации :
1) Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации.) шарм изберете вашиот locket Изберете вашиот locket плоча Изберете вашиот синџир на Плаќање : 1) Пред ставањето на вашата нарачка,ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот; 2) го прифати T/T&ЗАЧУВАМ за плаќање; 3) Ние само брод пакет за да ја стандардната адреса во вашиот ред,ако сакате да ги промените превозот адреса,pls остави порака пред да ја испратите; 4) ве Молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.Тоа е најдобар охрабрување за нас;
2) ве Молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на сајтот,ќе ви помогне да го решите проблемот. Испорака :
1) Ние брод објектот преку EMS, DHL, Кина Пост Воздух Mail, E Пакет ; време на Испорака : *за 3-7 работни дена од DHL * за 5-15 работни дена од ЕМС * околу 10-20 работни дена од EPacket * за 15-45 работни дена од Кина Пост Воздух Mail
2) Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга;
3) сите увозни давачки на трошоци се на купувачот одговорност;
Политика На Враќање :
1) Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дневна на испорака;
2) Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката;
3)купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SANGUINE
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
fc149
Шарм Тип:
Животни
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Тип:
лебдечки шарм
боја:
исто како слик
Големина:
7-9mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти