.

.

New
50PCS Мода Злато/Сребрена Боја Алуминиумски Метал Pendant Шарм Кристал Триаголник Шарм одговара Накит DIY рачно изработени Занаетчиски 18*18mm

50PCS Мода Злато/Сребрена Боја Алуминиумски Метал Pendant Шарм Кристал Триаголник Шарм одговара Накит DIY рачно изработени Занаетчиски

DEN 496.00
DEN 522.24

Стока
Достапно.


1lot = 50pcs
Големина : 18mm
Ако целосно цел износ достигне $120, ние ќе брод бесплатен превозот на DHL, или ЕМС ект, ве молиме да ни оставите порака, ако е потребно.
Ние, исто така може да се направи прилагодено нарачки за вас ,ве молиме контактирајте со нас ако е потребно .


Детали

Метална боја:
Злато Во Боја, Сребрена Боја
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
001
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
UBEAUTY
Свеж

Избор на клиенти