.

.

New
50PCS 8ММ Шупливи Легура Срцето Слајд Шарм Писма DIY Додатоци

50PCS 8ММ Шупливи Легура Срцето Слајд Шарм Писма DIY Додатоци

DEN 433.00
DEN 504.00

Стока
Достапно.


Во други земји, ние ги користиме на Кина Пост, тоа е за 15-50 работни дена.
Опис на Материјалот : Цинк Легура Количина : 50 PCS Тип : Шарм Само Боја : Мешана Боја на Внатрешниот Кол.
2) точки ќе бидат испратени на вашиот Ebay Адресата . Ви благодариме за разбирањето!
Ви благодариме за вашето Купување!. ако не 100% задоволни со објектот, враќање на содржина како нова за наплата или замена.
3) Не Превозот на Викенд и Јавни Празници. Ако сте задоволни, ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек. Поврат на трошоците е на сметка на купувачот.
На велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, ако вашата вредност е под $40, тогаш ние ќе ги искористиме Кина Пост, тоа е за 15-50 работни дена.
4) во САД, ние ги користиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена
На велика БРИТАНИЈА, CA, АУ, ако вашиот износот е над $40, тогаш ние ќе ги искористиме USPS Воздухопловната, тоа е околу 10-15 работни дена.
Се враќа
1.
Можеби задоцнување поради царинските транзит станици и др. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации.
Ако го промените, ве молиме да ни кажете преку ebay порака. : 8мм(Може Преку 8мм Појас) Надворешни Големина : 12mm X14mm X4mm Конверзија : 1inch=25.
Повратни информации
1. Ние ќе го ценат, ако може да ни даде шанса да се направат нештата право за вас.
6) Ние не сме одговорни за должност или увоз доход. Превозот
1) Точки ќе бидат објавени во рок од 1 работен ден по приемот на плаќање.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Шарм Тип:
Срцата
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
MDNEN
Количина:
50pcs
Состојба:
100% Сосема Нов
Внатрешниот Кол.:
8мм(Може Преку 8мм Појас)
Конверзија:
[email protected]
Свеж

Избор на клиенти