.

.

New
20pcs/торба черепот Шарм за DIY нараквици DIY додатоци 24*14mm F571

20pcs/торба черепот Шарм за DIY нараквици DIY додатоци 24*14mm F571

DEN 129.00
DEN 143.04

Стока
Достапно.


Оваа шарм е одлична за нараквици и ѓердани.

Детали

Метална боја:
антички сребрен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Xinyao
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
черепот Шарм
Шарм Тип:
черепот
кориснички:
Yes
боја:
антички сребрен
Функција:
черепот Шарм
Повод:
подарок
Големина:
24*14mm
Материјал:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти