.

.

New
BAMOER 925 Sterling Silver Розова Срцето Pendant Музика Забелешка Шарм одговара Нараквици Жените Мода DIY Накит SCC110

BAMOER 925 Sterling Silver Розова Срцето Pendant Музика Забелешка Шарм одговара Нараквици Жените Мода DIY Накит SCC110

DEN 328.00
DEN 468.96

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Bamoer
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
SCC110
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Срцата
Материјал:
100% 925 Sterling Silver
боја:
Сребро + Розова
Повод:
Ангажирање, Свадба, Забава, Подароци
Свеж

Избор на клиенти