.

.

New
Diy Накит одлуки 50pcs Шарени Кристал Декорација Легура на Злато Тон Срца Кристал Одговара Earring/Ѓердан Приврзоци Додаток

Diy Накит одлуки 50pcs Шарени Кристал Декорација Легура на Злато Тон Срца Кристал Одговара Earring/Ѓердан Приврзоци Додаток

DEN 726.00
DEN 815.52

Стока
Достапно.

искрено,најдобро клиент survice,и врвен квалитет.(Ние не ќе биде одговорен за двете)
Нашите принципи на водењето бизнис :
1.разумна и конкурентна цена.Вашиот 100% задоволството на нашите извршување.
Повратни информации :
Нашите цели се на вашиот 100% задоволство,вашиот повтори бизнис и вашите позитивни повратни информации.
Welcom до нашата продавница.Ако сте satisfacted со предмети што ги добив,pls ми помогне да ја напуштат вашата повратна информација.Ако не сте задоволни со добро ќе ги нарачате,ве молиме вратете го во рок од три работни дена.брз и безбеден превоз.
Количина : 50pcs
Производ wieght : 650g
Боја : како слики,Случајно микс ( Ако имате одберете барање, ве Молиме испратете порака )
Испорака : Сите предмети во мојата продавница ќе бидат понудени со бесплатен превозот . Понекогаш,на некои resons,можеби стоките ќе бидат испорачани и ќе пристигне малку доцна. Производите ќе ви бидат доставени од страна на Кина пост воздухот во Рок од 48 часа(Не вклучуваат време на викендите и празниците) по исплата потврди.Ако не сте задоволни со нашата предмети што ги добив,pls ми даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или за да ги отворите disput.
Враќање Policys
Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите вашето барање и да ви даде нашата најдобра услуга.Genarally,стоката ќе пристигне околу 15-35 ден .Ви се молам одговорни за испорака плаќање и губење и оштетување на стоката.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
приврзоци шарм
Бренд Име:
SexeMara
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Срцата
Метали Тип:
Злато Позлатен
Количина:
50pcs/торба
Мајмун Големина :
16*18mm
Боја:
случајно микс
Додаток Тип:
Погоден DIY нараквица ,ѓердан обетки и така натаму
is_customized:
Yes
Мерка Конверзија:
[email protected]
Материјали:
Легури,Кристал.
Свеж

Избор на клиенти