.

.

New
Античкиот Бронза и Тибетската Сребро Шарм Diy Приврзоци За парична Казна Накит Одлуки 12x16mm 30pcs T208 Нови Пристигнување Бесплатен Превозот

Античкиот Бронза и Тибетската Сребро Шарм Diy Приврзоци За парична Казна Накит Одлуки 12x16mm 30pcs T208 Нови Пристигнување Бесплатен

DEN 187.20

Стока
Достапно.


Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.секоја цел е бесплатен превозот
2. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Античкиот Бронза и Тибетската Сребро Шарм Diy Приврзоци За парична Казна Накит Одлуки 12x16mm 30pcs
производ ID : T208
големина : 12x16mm Дупка големина 2mm
тежина : 1.6 g по парче
количина : ќе добиете 30 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : Антички Бронза и Антички Сребрен (како слика)
квалитет : со Висок квалитет ,доведе слободни ,никел слободни
употреба : Накит Наоди и Компоненти/ парична Казна Накит set /Свадба Подарок / Ѓердан&Pendant / шарм додатоци
За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
goinhot
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Религиски
Број На Модел На:
Шарм
Обликот:
diy шарм
Материјал:
Цинк Легура
моден накит:
Шарм
боја:
Античкиот Бронза и Антички Сребрен
Користење на:
шарм pendant
Нови:
нови пристигнување
Животната средина:
Заштита на животната средина
Продавачот:
Накит добавувачи
Висок квалитет:
Доведе Слободни Никел слободни
Свеж

Избор на клиенти