.

.

New
(12 парчиња/многу) трговија на Големо Природно се Зголеми Quartzs Olivary КАБИНАТА CABOCHON 25x15x6mm Бесплатен Превозот Мода Накит RD0012

(12 парчиња/многу) трговија на Големо Природно се Зголеми Quartzs Olivary КАБИНАТА CABOCHON 25x15x6mm Бесплатен Превозот Мода

DEN 614.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


(12 парчиња/многу) трговија на Големо Природно се Зголеми Кварц Olivary КАБИНАТА CABOCHON 25x15x6mm
Материјал : Роза Кварц
Количина : 12pcs
Големина : 25x15x6mm
за објектите
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.)
MM/INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
плаќање
Ние се обезбеди во Светот Пратката .
ние ќе испрати редоследот по 24-48 часа по уплатата примена.
превозот
Нормално, нашиот времето за испорака е 9-29 работни дена.ние ги испратите сите предмети со следење на број.
Ако сакате да ни испратите објекти за вас со ЕМС,DHL ,ве молиме контактирајте со нас . АКО пратката над $150, ќе испрати страна на курирската служба DHL, или ЕМС слободни.
за нас
Ние ќе се обезбеди најдобар објект,најдобра цена, и најдобра услуга на клиентите.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
RD0012
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
YUTENG НАКИТ
Шарм Тип:
овална
Пол:
Жените
Материјал:
Роуз Кварц
Објектот Дијаметар:
25x15x6mm
Количина:
12pcs
боја:
Трендафил
Обликот:
Olivary
Надворешниот Дијаметар:
25x15x6mm
Свеж

Избор на клиенти