.

.

New
Школка Бескрајни Хривнија додаток Лебди Шарм Легура Dangle Шарм Одговара 6mm Круг Кожа Бескрајни Хривнија 20PCS

Школка Бескрајни Хривнија додаток Лебди Шарм Легура Dangle Шарм Одговара 6mm Круг Кожа Бескрајни Хривнија 20PCS

DEN 342.00
DEN 360.00

Стока
Достапно.

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ! Школка Бескрајни Хривнија додаток Лебди Шарм Легура Dangle Шарм Одговара 6mm Круг Кожа Бескрајни Хривнија 20 PCS
ПОВЕЌЕ ИЗБОРИ :

Детали

Метална боја:
1, 2
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
FC1120
Стил:
Тренди
Шарм Тип:
Религиски
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Melone Накит
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Тип На Објект:
Шарм
Шарм Тип:
Бескрајни Хривнија Накит Шарм
Накит Тип:
Бескрајни Накит
Материјал:
Легура Бескрајни Накит
Обликот:
Школка
боја:
Сребро.
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија
Шарм Големина:
за 16mm
За:
Бескрајни Кожа Хривнија
Свеж

Избор на клиенти