.

.

New
Долар Знак Шарм Diy Приврзоци Гроздобер Антички Сребрен и Бронзен парична Казна Шарм Накит Одлуки 17x9mm 60pcs T205 Нов Бесплатен Превозот

Долар Знак Шарм Diy Приврзоци Гроздобер Антички Сребрен и Бронзен парична Казна Шарм Накит Одлуки 17x9mm 60pcs T205 Нов Бесплатен

DEN 187.20

Стока
Достапно.


Долар Знак Шарм Diy Приврзоци Гроздобер Антички Сребрен и Бронзен парична Казна Шарм Изработка на Накит
производ ID : T205
големина : 17x9mm (1 mm = 0.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.4 mm)
тежина : 0. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.5 г по парче
количина : 60 парчиња по торба
боја : Антички Бронза и Антички Сребрен (како слика)
квалитет : со Висок квалитет ,доведе слободни ,никел слободни
употреба : Накит Наоди и Компоненти/Фитинг монистра/подарок / Ѓердан&Pendant / шарм додатоци/рачно изработени DIY
За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
goinhot
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
Долар Знак
Стил:
Долар Знак
накит:
Шарм Приврзоци
Метал:
Цинк Легура
боја:
античкиот сребро бронза
Користење на:
DIY
Нови:
нови пристигнување
Животната средина:
Заштита на животната средина
Продавачот:
Накит добавувачи
Висок квалитет:
Доведе слободни ,Никел слободни
Свеж

Избор на клиенти