.

.

New
GW Фунта Сребрен Накит Срцето Лист Антички Шарм Голема Кристал Камен Хривнија Љубителите на Денот на Вљубените X415

GW Фунта Сребрен Накит Срцето Лист Антички Шарм Голема Кристал Камен Хривнија Љубителите на Денот на Вљубените X415

DEN 616.00
DEN 820.80

Стока
Достапно.

ние ќе го пријават како "Г ift" со помала вредност. Погрешно предмети, исчезнати предмети, ве молиме Стр rovide јасни слики контактирајте со нас во рок од 3 дена ,ние ќе го замени или да организира наплата за вас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
Q1 : Што е материјал од оваа точка, sterling silver или позлатен сребрен?
А1 : Оваа ставка е направен на 1 00% вистински 925 фунта сребро, било лажни ќе целосна наплата директно. Носат внимателно, тоа може да се скршени или изгуби камен кога ќе падне на земјата.4 mm Stampled : S925 Пакет : Opp Вреќа со Оригинален Бренд Ознака Подарок : Висок Степен на Сомот Pounch Подарок Торба или Полирање Крпа Превозот Време : Обично, тоа може да бидат испратени во рок од ДВА работни дена откако сме ја добиле на плаќање .
Доверба во нас, ny несреќи ќе се реши. Ако не сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние сакаме висока оценка купување искуство, било прашање, контактирајте со продавачот пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ако лажни,ние ќе целосна наплата М oney Назад до тебе и нема да се бара предмети назад. Можеме да го прифатиме E SCROW или C redit картичка.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бренд Име:
GW
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
X415
Шарм Тип:
Срцата
Материјал:
925 Sterling silver
Материјал:
100% Автентични 925 Sterling Silver
Метал Печат:
s925
Тип На Објект:
Фунта Сребрен Накит Срцето Лист Антички Шарм Голема Кристал Камен
Објектот Камен:
CZ
Употреба:
Diy Хривнија Накит Синџир Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
испорака:
Бесплатен Превозот преку AliExpress Стандард за Испорака
Потекло:
Фабриката за Директна Продажба и Is_Customized
Применливи повод:
Божиќ, на Вљубените, Роденден,Забава, Свадба Годишнината ,ноќта на Вештерките
Применливи Толпата:
жени,Мажи,Љубители',Унисекс,Девојки,Момчиња,Мајка,Сестра,Брат
Свеж

Избор на клиенти