.

.

New
LJJAGLL Метални Легури 10pcs/многу Гроздобер Сребро Стебло Лист Пердув Крилја Сон Catcher Pendant Шарм За Diy Накит Одлуки DIY001

LJJAGLL Метални Легури 10pcs/многу Гроздобер Сребро Стебло Лист Пердув Крилја Сон Catcher Pendant Шарм За Diy Накит Одлуки DIY001

DEN 153.00
DEN 177.60

Стока
Достапно.


Превозникот Име Проценето Време во Транзит Следење Служба DHL За 3-5 дена www.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 9 : 30 часот до 12 : 00 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.com Кина Пост Воздухот Околу 15-25 дена www.com EMS Околу 5-7 дена www.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. DIY001 Објект Материјали Цинк легура Објект Количество 10pcs/многу Објект Попуст на Големо! Цел Повеќе Од 3 Делови= Добие Extra10% Попуст Објект Големина Приближно 27*65mm-28*60mm Објект Главно Бои Антички Сребрен Антички бронза Антички Злато Објект Форма сон catcher шарм шарм pendant Објект Useage Одговара накит одлуки pendant наоди diy (ѓердан или нараквица,
earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети.54 см
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
diy001
Стил:
Тренди
Шарм Тип:
Цвеќиња
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
LJJAGLL
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Тежина:
4.5-5.8g
Бои:
Антички Сребрен Антички бронза Злато
Објектот Useage:
обетки хривнија ѓердан diy изработка на накит
Мерка Конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm
квалитет:
10pcs/многу
Големина:
27*65mm 27*60mm
шарм тип:
сон catcher шарм pendant
Свеж

Избор на клиенти