.

.

New
Жешка ! 20PCS Антички сребрен Алуминиум Кинески стапчиња за јадење Храна Шарм Pendant DIY накит 7.5*22mm cv22

Жешка ! 20PCS Антички сребрен Алуминиум Кинески стапчиња за јадење Храна Шарм Pendant DIY накит 7.5*22mm cv22

DEN 99.00
DEN 124.32

Стока
Достапно.

5 мм ab750 US$ 2.99 /многу
парчиња / многу
Жешка ! 100 компјутери Симпатична Тибетската Сребро Флорални Чанта Чанта Шарм DIY Накит 14mmx18mm ( za218) САД$ 15. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.99 /многу
парчиња / многу
Топла Продаде ! 170 компјутери Антички Сребрен Цинк Легура Мешани Ѕвезда Месечината Dangle Мушка со Hummer затворач Одговара Шарм Хривнија 17 - стил (za274) САД$ 29.
Жешка ! 35pcs или 140pcs Антички Сребрен Број на животни Dangle Мушка Одговара Шарм Хривнија ab586 US$ 15.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.54 см или 10 mm = 1 cm = 0.
Ние обезбедуваме два видови на начини на транспорт
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.99 /многу
парчиња / многу
Жешка ! 65pcs Antiqued Сребро Измешани различни Божиќ снегулка Шарм Pendant DIY Накит 13 - стил cx100 US$ 17. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Retun
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.99 /многу
парчиња / многу
Топла Продаде ! 90 компјутери Антички Сребрен Цинк Легура Мешани Ѕвезда Месечината Шарм Pendant DIY Накит 18 - стил (za278) САД$ 18. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.99 /многу
парчиња / многу
B : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард andbank трансфер.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
cv25
Бренд Име:
LZsilver
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
Гимнастика Gymnast Спортист
Свеж

Избор на клиенти