.

.

New
RONGQING 10pcs/многу 27*34MM Змеј игра животински злато сребро шарм за накит одлуки DIY pendant Додаток рачно изработени

RONGQING 10pcs/многу 27*34MM Змеј игра животински злато сребро шарм за накит одлуки DIY pendant Додаток рачно изработени

DEN 190.00
DEN 220.80

Стока
Достапно.


Обрнете Внимание На :
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Детали

Бренд Име:
RONGQING
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Животни
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
XM-ML-T1068 -6
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Приврзоци
Цел:
DIY
1pcs тежина:
3g
Свеж

Избор на клиенти