.

.

New
5pcs/многу Шарм сребро божиќ подарок Декорација Накит сребро 925 вера религија шарм diy се Вклопува нараквици GW Накит X294

5pcs/многу Шарм сребро божиќ подарок Декорација Накит сребро 925 вера религија шарм diy се Вклопува нараквици GW Накит X294

DEN 1783.20

Стока
Достапно.

Тоа може да се гребење или лабава камен при триење со други накит. Носат внимателно, тоа може да се скршени или изгуби камен кога ќе падне на земјата. Пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас однапред, ние ќе се направат напори да се реши проблемот. Голема цел контактирајте со нас да уживате во слободен брза испорака како EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ , итн ;
6.
ПО УСЛУГА
1. Ако лажни,ние ќе рефундирање на 3x Пари Назад до тебе и нема да се бара предмети назад. Бразил,Повеќето Европски земји : слободен Шведска пост или Холандија пост 10-40 дена ја испорача(износ над $50)
4. Ве молиме не го носат кога перење, туширање, капење, спиење, и потење. Квалитетот проблем, ве молиме осигурете се да контактирате со нас во рок од 15 дена и да се обезбеди јасни фотографии. Мали парчиња, треба да се чуваат подалеку од деца. Сите производи во нашата продавница 100% гарантира 925 sterling silver со висок квалитет. Други земји : слободен Кина пост 20-60 дена избави. Ви благодарам многу за вашата соработка!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
1. Надминува 15 дена или одбие да обезбеди фотографии, ние не ќе ја преземе одговорноста.8 g
ПЛАЌАЊЕ
1. Секоја цел не minmium бесплатен превозот од Кина Пост. Го стави во торба или кутија кога не се носи. Да се чува далеку од било течност, хемикалии и козметика. Русија,САД, ПР : слободен e Packet 5-20 дена ја испорача(износ над $50)
3.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
X294 joya фина missangas abalorioe kralen циркон bijoux boncuk pulsera
Бренд Име:
GW
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
925 Sterling silver
Употреба:
Посебни DIY Шарм Мушка Подарок за Мајка, Сопруга, Деца Семеен Пријател
Пакет:
1 компјутер/пластична кеса
Материјал:
вистински 925 sterling silver
објектот стил:
шарм сребро.
Објектот Статус:
FTY Гаранција за Квалитет,FashionDesign,Исклучителен Подарок
испорака:
Бесплатен Превозот преку Кина, Воздухот Mail
Земја на потекло:
Кина,Yiwu
Применливи повод:
Божиќ, на Вљубените, Роденден, Свадба Годишнината ден подарок
Применливи Толпата:
Жени, Љубовници, Деца, Сестра, Сопруга, Девојка
Свеж

Избор на клиенти