.

.

New
WUBIANLU Природен Камен Опал Lapis Lazuli Кристал Тигар Око Оникс Калцедон Срцето Приврзоци Шарм За Накит Прави Добар Квалитет

WUBIANLU Природен Камен Опал Lapis Lazuli Кристал Тигар Око Оникс Калцедон Срцето Приврзоци Шарм За Накит Прави Добар Квалитет

DEN 364.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Ве молиме издвои доволно време за испорака и ве молиме да не контактирате доколку имате notreceived,проектот,ве Молиме, контактирајте ме,јас ќе ви даде разумен arrangementand објаснување,може да биде соодветно да се продолжи времето за испорака,ве молиме да не ги достават во спорот,Почитувани купувачот,се надевам да се разбере.Ако сте во ltaly, Шпанија ,Јужна Америка и Средниот Исток,тоа ќе потрае повеќе од 30 дена,или evenlonger. ние брод преку КИНА пост,Понекогаш и ние ќе го избере други превозот според tocustom услови во вашата земја. Ви благодарам многу!!! Повратни информации и контакт со нас : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ми корист, оставете positivefive ѕвезда преглед на повратни информации.Ќе bood повратна информација е добредојдена и ценета. Ве молиме имајте во предвид дека времето на испорака може да nary,paticularly во "шпиц" периодите.Се надевам дека ќе се разбереме!!! Превозот и транспортот : проектот ќе се отстрани превозот 7-14 работни дена по плаќање allitems ќе бидат испратени на адресата наведена од страна на купувачот,ве молиме confim yourpayment. Ако мислите дека ти нема да ја оставиш мојата позитивни fedback,ве молиме да се чувствуваат удобно, дозволете ми да знам.Јас ќе направам се што можам за да не подоцна од 24 часа назад до тебе, се надевам дека сите ние имавме bood време!!!. Понекогаш трае долго време,што се должи на локалните распоред одложувања или други причини.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
WUBIANLU
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
T109
Шарм Тип:
Срцата
Обликотшема:
Срцето
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Тип На Објект:
Приврзоци
Пол:
Унисекс
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Други
Pendant Големина:
33x33mm
Свеж

Избор на клиенти