.

.

New
Трговија на големо 30PCS Морска Школка Масло Капка Легура Шарм Меша Бои за DIY рачно изработени Накит Хривнија Легура Шарм

Трговија на големо 30PCS Морска Школка Масло Капка Легура Шарм Меша Бои за DIY рачно изработени Накит Хривнија Легура Шарм

DEN 250.00
DEN 297.12

Стока
Достапно.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Детали

Метална боја:
Бела, Зелена, Црна, Розова, Сина
Бренд Име:
BFQ
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
B671
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Школка
Свеж

Избор на клиенти