.

.

New
20pcs/многу различни куче, мачка Нерѓосувачки челик животинско Шарм за Накит DIY Одлуки pendant за хривнија накит одлуки

20pcs/многу различни куче, мачка Нерѓосувачки челик животинско Шарм за Накит DIY Одлуки pendant за хривнија накит одлуки

DEN 374.00
DEN 374.40

Стока
Достапно.

Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Тоа нема да помогне да се реши проблемот било побрзо од страна на напуштање негативни повратните информации, само се јавите на нашиот клиент професионален suppport може да ви помогне да се решат проблемите. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. pls waitting трпеливо. Ако некој објект е пристигна скршени, ве молиме да направите фотографија за да ни покаже колку е објектот оштетена па поради тоа не можеме да го подобри пакување во иднина. се надеваме дека ќе може да се прифати. Слика може да се појави поголем на вашиот екран. Или тоа може да го одложи на царинските или задоцнување во транзит. Тоа обично трае околу 15-35 дена да пристигне повеќето земји ако нема одложување на царинскиот.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www. За Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Можете да ги комбинирате вашите предмети автоматски со кликнување на Ali Express ПЛАТИ СЕГА копчето во било која од вашите освои/затворен аукции. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања.
Име : DIY pendant
боја : Природата челик
Големина : Како се покаже
Материјал : Нерѓосувачки челик
Цена за 20pcs/многу
Сите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!
Превозот : n
Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPS-от,DHL,FEDEX,EMS и др.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Животни
Бренд Име:
ILYSY
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
070903
Свеж

Избор на клиенти