.

.

New
Гроздобер Ангел Крилјата на Ангелот Бронза Позлатен Легура Шарм Приврзоци Занает Ангелските Крилја Накит Одлуки 30pcs/многу T698

Гроздобер Ангел Крилјата на Ангелот Бронза Позлатен Легура Шарм Приврзоци Занает Ангелските Крилја Накит Одлуки 30pcs/многу T698

DEN 235.20

Стока
Достапно.

Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.00 /многу US $ 12.80 /многу US $ 7.94 /многу US $ 8.Се производ фотографии вистински ? Да, Сите слики на екранот се 100% вистински И фотографиите се преземени од себе. Колку долго ќе ја испратите објекти? ние може да се испрати на сите предмети во рок од 1-3 работни дена 4.9 г по парче
количина : ќе добиете 30 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : бронзени (како слика)
квалитет : со Висок квалитет ,доведе слободни ,никел слободни
употреба : Накит Наоди и Компоненти/ парична Казна Накит set /Свадба Подарок /Ѓердан&Pendant / шарм додатоци
1. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.80 /метар
.Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон.Може ли да користите фотографии на мојот Компании , поединци или продавници ? Да,Дека е во ред ,ние Обезбеди сите производот фотографии 3.Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.80 /многу US $ 15.80 /парче US $ 4. но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори.80 /многу US $ 8.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Занает Ангелските Крилја
Бренд Име:
goinhot
Шарм Тип:
Гроздобер Ангелските Крилја
Големина:
31*10mm
Тежина:
1.9g
Стил:
Крилјата на Ангелот
боја:
Ретро Бронза
Користење на:
Гроздобер Ангелските Крилја
Тип На Објект:
Занает Ангелските Крилја
Материјал:
Обложено Легура
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
yes
Свеж

Избор на клиенти