.

.

New
Гроздобер Бронза Лист Две Јамка Шарм Дрво Остава Шарм рачно изработени Бесплатен Превозот 10pcs T694

Гроздобер Бронза Лист Две Јамка Шарм Дрво Остава Шарм рачно изработени Бесплатен Превозот 10pcs T694

DEN 259.20

Стока
Достапно.

94 /многу US $ 8.За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери.80 /метар
. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.За Пратката секоја цел е бесплатен превозот цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
5. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.90 /многу US $ 15.80 /многу US $ 7. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.00 /многу US $ 12.Може ли да користите фотографии на мојот Компании , поединци или продавници ? Да,Дека е во ред ,ние Обезбеди сите производот фотографии 3. но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
goinhot
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
бронза лист
Шарм Тип:
Две Јамка Шарм
Големина:
92*18mm
Тежина:
7.1g
Стил:
бронза лист
боја:
гроздобер бронза
Користење на:
Дрво Листови Шарм
Тип На Објект:
Две Јамка Шарм
Материјал:
Цинк Легура
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
yes
Име:
Дрво Листови Шарм
Свеж

Избор на клиенти