.

.

New
20pcs/многу гроздобер метал тибетската сребро 3D срцето шарм приврзоци рачно изработени материјали одговара ѓердани нараквици накит одлуки 3317

20pcs/многу гроздобер метал тибетската сребро 3D срцето шарм приврзоци рачно изработени материјали одговара ѓердани нараквици

DEN 320.00
DEN 395.04

Стока
Достапно.


УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина,
тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.
Во моментов,да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, се гради напред" и принципот на "прв клиент",
ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме! : ) Ако arenot задоволни со производот и услугата,
ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било negotive и и neutralfeedback.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.com
UPS-от
За 3-5 дена
www. Ви благодариме! : )
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи".com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.
Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,
ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 8 : 30 наутро во 8 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време) 12 : 30 до 12 : 30 ЧАСОТ ( GTM време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Срцата
Број На Модел На:
z3317
боја:
антички сребрен
Големина:
22*20*6mm
Тежина /еез:
5.7 г
Пакет:
Фах/Манила плик торба
Мерка Конверзија:
[email protected]
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Употреба:
изработка на накит
За публиката:
Унисекс
накит стил:
Моден
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти