.

.

New
80pcs Црвено Срце рачно изработени модни Додатоци Компонента Фото Дрво се Сече Cabochon црвена боја 20mm

80pcs Црвено Срце рачно изработени модни Додатоци Компонента Фото Дрво се Сече Cabochon црвена боја 20mm

DEN 282.72

Стока
Достапно.


Ние ќе се обидеме најдобро да се направи компензација или да понуди решение за да ги задоволи вас.Тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена за испорака.
а) Количина : 80 парчиња
б) Големина : 20x17mm Срце Облик
c) Материјал : дрвени
г) обоени со црвено
e) Сите Ласерски Сече Дизајн
дебелина; 2mm
за оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања
БЕСПЛАТНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100
ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,
можете да изберете одредени бои кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )
pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќе
занаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.
за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,
не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,
но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,
ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )
Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : )
ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас !
сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Смола
Шарм Тип:
Цвеќиња
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
AB4-80PCS
D:
D15
Пакет:
28g/торба
Свеж

Избор на клиенти