.

.

New
PULCHRITUDE Три боја Plared Мини Круна Шарм Накит Наоди се Вклопуваат Гроздобер Приврзоци Шарм 100 компјутери/многу 11*13mm T0339

PULCHRITUDE Три боја Plared Мини Круна Шарм Накит Наоди се Вклопуваат Гроздобер Приврзоци Шарм 100 компјутери/многу 11*13mm T0339

DEN 225.00
DEN 249.60

Стока
Достапно.


Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот
ПОВРАТНИ информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $200,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од ЕМС. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.
ПАКЕТИ
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 9 : 30 часот до 12 : 00 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)
Било прашање поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.
Супериорен Квалитет и Разумни Цени се нашите главни предности, со што нашите производи поконкурентни на меѓународниот пазар.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
PULCHRITUDE
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
T0339
Материјал:
Метал
Шарм Тип:
круна шарм
боја :
Антички Сребрен Антички бронза Антички злато, Антички Бакар
Количина:
100 компјутери/многу
Големина:
11*13mm
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Мерка Конверзија:
1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm
Материјал:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти