.

.

New
80pcs Тибетската сребрена паричка цвет бар 3holes шарм h2461

80pcs Тибетската сребрена паричка цвет бар 3holes шарм h2461

DEN 335.52

Стока
Достапно.


ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 14.1 мм долго
Материјал : цинк легура метали (олово бесплатно)
Ве молиме не понуда, ако не ги прифати нашите превозот политика и плаќање политика, ви благодариме.
* Сликата е зголемена за да се покаже детали види опис за вистинската големина.
* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации по добиено позитивни повратни информации од вас.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти