.

.

New
Уникатен дизајн сјајни сребрени кристали метал плоштадот крстот цвет шарм свадба подарок украс копчето додаток 12pcsx

Уникатен дизајн сјајни сребрени кристали метал плоштадот крстот цвет шарм свадба подарок украс копчето додаток 12pcsx

DEN 6816.00

Стока
Достапно.

***Ние може да направи вашата Брендирани Картичка / Цена Налепница но кој ќе биде дополнително се наплаќа. Зелена Производ / Сертификација (@ Филип скапоцен камен) : Никел/Доведе и ниска cadmiumn Нашето производство ќе биде Стандард до НАС CPSIA Барања и ќе се грижиме за вашиот Пазар. а, Ние обезбеди Бесплатен превозот за СИТЕ објекти кои само ќе потрае 2 - 5 Days да стигнат до вас, б, Ние секогаш и Предлагам да брод Стоки преку Бренд Курир(Fedex/DHL/UPS-от) ветувањето мазна и promt испорака, c, Ние секогаш ги Прогласи Ниска Сопствени Вредност на Пакување Листа да ви помогне да се избегне Сопствени трошоци на ваша страна, d, Купувачите треба да биде Одговорна за било каков Данок или Должност Полнење на ваша Страна, е, Ние НЕ сме Одговорни за Било какви Одложувања поради Превозникот Mishandling, Царинската Задоцнување или било какви други Околности кои се надвор од нашата Контрола, f, ве Молиме бидете сигурни дека вашата Адреса треба да бидат Точни, И сите Не-примени предмети предизвикани од невалидна Адреса не се во нашата целосна наплата или Замена политика. КК (@ Филип скапоцен камен) : Ние имаме посебен тим за КК инспекција, И ние се обезбеди 100% Гаранција за Квалитет со тимот. б, Ние ќе се однесуваме како вашиот заднинската исполнување центар, меѓувреме вие Не треба да плаќаат ништо за нашата услуга. Гаранција & Наплата (@ Филип скапоцен камен) : а, Pls се задржи Галвански Елементи за Сува и Не се за Перење, б, наплата може да се стави напред во рок од 3 дневна страна на Купувачот со Оштетен Photoes како основа, и објектите мора да се врати во ОРИГИНАЛНИОТ ПРЕВОЗОТ УСЛОВ за враќање на парите, ***Ние нема да бидеме Одговорни за Оштетените предизвикани од Превозот, ***И ние ќе ги Враќањето/Ре-испраќање на Превозот, ако сме направиле Грешка, инаку, Купувачот треба да биде Одговорен за двете тоа, Плаќање И Испорака (@ Филип скапоцен камен) : ЗАЧУВАМ е најдобар начин ние recgmend.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Крстови
Број На Модел На:
EB141113
Тип:
метал плоштадот цвет шарм свадба подарок украс копчето
Големина:
APPROX. DIA. 20mm(=0.75)
MOQ:
12pcs
Контрола На Квалитет:
100% КК Помина
Метал Позлата боја:
Сјајна Сребрена(Стандардно)
Животна средина-пријателски материјал:
Метален цинк легура+Камења
Свеж

Избор на клиенти