.

.

New
Panpan 316L не ' рѓосувачки челик назад шупливи outplate се вклопуваат во нашите криво срцето locket

Panpan 316L не ' рѓосувачки челик назад шупливи outplate се вклопуваат во нашите криво срцето locket

DEN 144.00

Стока
Достапно.


ако вашата нарачка над 200$,ние нудиме бесплатно DHL

Детали

Метална боја:
сребро, злато, розово злато, црна, чоколадо
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Carvort
Шарм Тип:
плоча
Дијаметар:
За 25mm
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти