.

.

New
50pcs Сребрена/Златна боја Правоаголник Конектори 2 дупки (23x3mm)--Diy накит приврзоци на хривнија&ѓердан трговија на големо freeship

50pcs Сребрена/Златна боја Правоаголник Конектори 2 дупки (23x3mm)--Diy накит приврзоци на хривнија&ѓердан трговија на големо

DEN 515.00
DEN 541.92

Стока
Достапно.


Писмо шарм pendant,ве молиме кликнете подолу веб-страница :
http : //www.aliexpress.com/store/1334089/search?origin=y&Search Text=letter+шарм
Материјал : Цинк Легура
1lot=50pcs
Големина : 3*23mm
Реден број : 7100
Ние можеме да произведуваат според вашиот дизајн,ве молиме контактирајте со нас ако е потребно.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
MLSPC-001
Шарм Тип:
Круг
Материјал:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти