.

.

New
50PCS Сребрена/ Златна Боја Печат Бар (3x30mm) Печат Празно - долго плоштадот бар - Pendant Привлечност-за Дели Ѓердан , 7099

50PCS Сребрена/ Златна Боја Печат Бар (3x30mm) Печат Празно - долго плоштадот бар - Pendant Привлечност-за Дели Ѓердан , 7099

DEN 589.00
DEN 620.16

Стока
Достапно.


Писмо шарм pendant,ве молиме кликнете подолу веб-страница :
http : //www.aliexpress.com/store/1334089/search?origin=y&Search Text=letter+шарм
Материјал : Цинк Легура
1lot=50pcs
Големина : 3*30мм
Реден број : 7099
Ние можеме да произведуваат според вашиот дизајн,ве молиме контактирајте со нас ако е потребно.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
MLSPC-001
Шарм Тип:
Круг
Материјал:
Цинк Легура
Свеж

Избор на клиенти