.

.

New
29*14MM 30pcs се Меша Бои на Водата се Откажат Форма Гроздобер Сребрена Боја Алуминиумски Приврзоци Накит Шарм

29*14MM 30pcs се Меша Бои на Водата се Откажат Форма Гроздобер Сребрена Боја Алуминиумски Приврзоци Накит Шарм

DEN 422.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.


Ви Благодарам Многу!
Материјал : алуминиум во сребрена боја & стакло
ГОЛЕМИНА : 29*14 MM
MOQ : 30pcs = 1 многу
1.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.
Бесплатен Превозот : Под $150 ( вкупен износ, во мојата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта (во Светот) ; Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку EMS/Федекс, ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција, ќе испрати парцела преку EMS/Федекс ( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ) .
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
2918
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Цвеќиња
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Starflalling Песна
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти