.

.

New
Somsoar Најновите Природата Камен Задржи Шарм со позлатен сребрен одговара на Чувар Хривнија Копчињата за Кожа Заврши Нараквици 10pcs/многу

Somsoar Најновите Природата Камен Задржи Шарм со позлатен сребрен одговара на Чувар Хривнија Копчињата за Кожа Заврши Нараквици

DEN 471.00
DEN 554.40

Стока
Достапно.

Добредојдовте во нашите Продавници! Сите предмети се направени во нашата фабрика, па ќе видите имаме Најдобар Квалитет, Најниска Цена, многу модни накит! Ние гарантираме за нашите предмети сите се во добри услови пред пратката. 1. Ако цел повеќе од $20 ,ќе добиете еден мал подарок ! 2. Ако цел повеќе од $200 ,ќе добивате $10 за да се намали + Бесплатно DHL,или ЕМС Fedex Експрес Испорака ! 3. Ако цел повеќе од $300 ,ќе добиете $15 намали + Производ Јасни Слики и рекламирање на Слики+ Бесплатно DHL,или ЕМС Fedex Експрес Испорака ! 4. Ако цел повеќе од $450 ,ќе добиете $20 намали + Бесплатно DHL,или ЕМС Fedex Експрес Испорака + Newst Примерок за VIP Корисниците и многу мал подарок ! 5. Заврши на плаќање во рок од 24 часа ,ние ќе брод вашата нарачка Приоритет !
Име
Somsoar Накит Шарм Чувајте
Обликот
како слика
Боја
Сребро.
Големина
1.5 cm*1.5 cm*0.9 cm
Пакет
Единица Тип : многу( 10pieces)
Пакет Тежина : 0.1 кг
Пакет Големина : 13cm x 8см х 9cm
Нашето ветување
Висок квалитет со конкурентна цена и за краток рок на испорака.
На овој линк само продажба на шарм

Имаме нашата фабрика, тоа е мода накит производителот како и трговија на големо извозникот.
Постојат над 9 години искуство како професионална производител на накит производство и продажба.

Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
KP
Стил:
Тренди
Шарм Тип:
Сонцето, Месечината & Ѕвезди
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Бренд Име:
SOMSOAR
Метали Тип:
Бакар
Повод:
Ангажирање/дневно/партија/подарок
Состојба:
100% Сосема Нов
is_customized:
yes
Свеж

Избор на клиенти