.

.

New
30pcs Антички Sliver Битлси инсекти Шарм Pendant DIY Ѓердан Хривнија Алка Наоди 16x14mm A1587

30pcs Антички Sliver Битлси инсекти Шарм Pendant DIY Ѓердан Хривнија Алка Наоди 16x14mm A1587

DEN 99.00
DEN 116.64

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A1587
Стил:
Класичен
Бренд Име:
NXQXN
Шарм Тип:
Инсекти
Метали Тип:
Цинк Легура
боја:
античкиот sliver
Големина:
16x14mm
Количина:
30 компјутери/многу
Свеж

Избор на клиенти