.

.

New
20pcs/многу wholesale18mm Snap Копчето Дрвото на Животот Одговара 18mm Snap Копчето хривнија Ѓердан шарм Накит Бесплатен Превозот KZ38-71 05

20pcs/многу wholesale18mm Snap Копчето Дрвото на Животот Одговара 18mm Snap Копчето хривнија Ѓердан шарм Накит Бесплатен Превозот

DEN 378.24

Стока
Достапно.


20pcs/многу wholesale18mm Snap Копчето Дрвото на Животот Одговара 18mm Snap Копчето хривнија Ѓердан шарм Накит Бесплатен Превозот
Моделот KZ0038-0071 / 20pcs многу
Големина : 18mm snap стакло копчето Братучед Накит е професионална накит производителот со три години на Индустријата искуство која се разви околу 1500 различни стилови за модата, Накит, прилепува Накит, ангел lockets, Лебдејќи lockets и среќа нараквица. Независно истражување и развој оддел. Трговија на големо и мало накитдодатоциѓерданearringхривнија итн. Интегритет, искрено и строго контрола на квалитетот на системот. Исто така, ние го прифаќаме кориснички налози за било модели. Добредојдовте на нашиот 24hours онлајн-продавница, можете да поставите цел ефикасно. Ве молиме не двоумете се да не контактирате за било какви прашања и прашања, ние ќе ја Врати во рок од 12 часа или веднаш штом ќе може да.
Прилепува Накит ↓↓↓

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
ROYALBEIER
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Должина:
23cm
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Свеж

Избор на клиенти