.

.

New
2018 Нов Стил Девојка Сопруга Подароци Девојка Черепот Шарм Изјава Хривнија Часовници Жените Заврши Кварц Рачен Часовник Хривнија Закачам

2018 Нов Стил Девојка Сопруга Подароци Девојка Черепот Шарм Изјава Хривнија Часовници Жените Заврши Кварц Рачен Часовник Хривнија

DEN 247.00
DEN 448.80

Стока
Достапно.


Pls љубезно ве молиме да забележите ова пред наддавање :
1.Кога ќе го поставите цел,ве молиме забелешка јасно за боја,дизајн и количина,инаку ние ќе брод стоки по случаен избор.Ви благодариме.
2.Бесплатен превозот преку Продавачот метод,вие ќе ги пратите на вашиот пакет од страна на www.17track.net. Или можете да разговарате со нас,ние ќе песна за тебе!!!
Ние сме накит додатоци Производство на фабриката.Добредојдовте на ОЕМ и wholeslae рефус количество.Бидете сигурни дека ќе ви понудат најдобра цена за вашиот посака квалитет.Се надевам дека се направи една долгорочна деловна соработка со вас!!!
Секој купувачот ќе добие бесплатен дар!!!
Не заборавајте да преземат некои накит за вашите деца,
кликнете на линкот :
Детали За Производот :
2018 Нов Стил Девојка Сопруга Подароци Девојка Черепот Шарм Изјава Хривнија Часовници Жените Заврши Кварц Рачен Часовник Хривнија Закачам
Стил : Жените Мода нараквици алка Кварц рачен часовник Рака Накит
Тип : Шарм Хривнија Рачен Часовник
Материјал : Лента
Движење : Кварц
Бендот Должина : About58cm
Dial Дијаметар : About4cm
Бендот Ширина : About2cm
Тежина : 55g/парче
Одговара : Жени,Дама,Жени,Девојки
Пакување : Sigle Opp вреќа
Следниве се види подарок пакување во кутии :
На некои Повеќе Поврзани објекти :

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Скелетот
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Бренд Име:
ZZLANDZSQ
Број На Модел На:
ZB50
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Лента
Функција:
NO
Синџир Тип:
лента синџир
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Подарок,Фестивал,Промоција
Опис:
Жените Девојка Мода Нараквици Алка Види Накит Додатоци
Движење:
Кварц
Пакување:
Една OPP вреќа
Погоден за:
Девојки, Жени,Дама,Женски
Dial Дијаметар:
4cm
Бендот Ширина:
2cm
Отпорност На Вода :
NO
Бои:
6 Избере Бои За
Должина:
58cm
Свеж

Избор на клиенти