.

.

New
2mm кристал & природен камен( Aquamarines тигар око оган Agat e ) хривнија За Партија Подарок Жените Роденденски подарок Гем-внатре

2mm кристал & природен камен( Aquamarines тигар око оган Agat e ) хривнија За Партија Подарок Жените Роденденски подарок Гем-внатре

DEN 267.00
DEN 371.04

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
G10191
Материјал:
Кристално
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Функција:
Фитнес Тракер
Бренд Име:
гем-внатре greate свој моден
се направени од:
природен камен & кристал & цинк легура метал
Должина:
ajustable
Свеж

Избор на клиенти