.

.

New
10pcs/многу се Меша Бои Мода Тесен СТП Кожа Метал Diy Меѓусебно 18mm Snap Копчето Хривнија Кристал Накит

10pcs/многу се Меша Бои Мода Тесен СТП Кожа Метал Diy Меѓусебно 18mm Snap Копчето Хривнија Кристал Накит

DEN 642.00
DEN 713.76

Стока
Достапно.

ИЗВЕСТУВАЊЕ!!!
1.Минимална Нарачка е 15 (микс предмети)!
Нарачки стигнат до 15 или повеќе,може да се меша предмети!
Наредби за помалку од 15 ДОЛАРИ,ќе треба да плаќаат екстра 2 превозот бесплатно, или ние само да брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ви благодариме за разбирањето !
Дополнителни превозот цена :
http : //www.aliexpress.com/store/product/Extra-shipping-cost-by-China-post-when-retail-order-amount-15/1133092_1754227523.html
2.Бесплатен Превозот Политика!
Цел 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку Пост Воздух Mail.
Цел> 200 ДОЛАРИ,бесплатен превозот преку EMS/DHL/Федекс и така натаму.
3. Начин на плаќање : Pay-pal, TT,Али-зачувам
4.Попуст за веледрогерија, ве молиме контактирајте со нас!!!
5. ве молиме додадете објекти во количката,а потоа ги плаќаат заедно.
Тука е нашата продавница веб-страница :
http : //www.aliexpress.com/store/1133092
Материјал : Бакар Легура
Големина : 20cm
Боја : Родиум позлатен

Детали

Метална боја:
Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Материјал:
кожа
Должина:
22cm
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
Ysawena
Синџир Тип:
кожа
Тип:
Diy snap копчето хривнија
Материјал:
бакарни легури
боја:
Родиум Позлатен
Големина:
22cm
Тежина:
10g
време на испорака:
5-7days
Прстен Повод:
Ангажирање,забава,подароци и повеќе
превозот метод:
CPAM, DHL, EMS, Fedex
Трговија на големо:
Avaliable
Skype :
tina_lee88
Свеж

Избор на клиенти