.

.

New
Рачно изработени трговија на Големо 3pcs/многу Multilayer Црно-Бела Ткаат Заврши Коноп&Вистински Шарм кожа хривнија за мажи & жени -K90

Рачно изработени трговија на Големо 3pcs/многу Multilayer Црно-Бела Ткаат Заврши Коноп&Вистински Шарм кожа хривнија за мажи &

DEN 143.52

Стока
Достапно.

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
1,Нула ризик купување искуство ќе се гарантира тука.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Pls ја напушти 5 ѕвезди повратни информации за нас, ако ги задоволи нашите производи и услуги.
pulseras hombre pulsera reloj pulsera de los hombres pulseras mas nuevos cuero pulsera cuero brazaletes кожа пол мажи вистинска кожа хривнија
pulseras mujer 2015 brazalete pulseras etnicos pulseras cuero pulseras де cuero став mujer preto хривнија кожа пол мажи хривнија нараквици за жените пол мажи пријателство нараквици mens хривнија кожни нараквици за жените рачно изработени кожни нараквици плетенка кожни нараквици за мажи mens широк кожа хривнија кожа хривнија за момчиња
Препорачуваме Производи :
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,
таа поддржува Кредитна картичка,Visa,Mastercard,Western union итн.Или пред да
ни даде неутрални или негативни повратни информации,ние побара да се контактирајте со нас веднаш,така што
ние може да го реши вашиот проблем совршено. Пакетот ќе биде доставен во рок од 1 работен дена по расчисти исплата.
2,Ако било qulity проблем,целосна наплата е дозволено.
Да се осигура дека вие не треба да плаќаат данок или да се плати минимален данок, ние ќе го пријават
како "подарок", или "примерок" со ниска вредност . Во светот превозот. Пакетот може да се провери во било кое време.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZotatBele
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
18cm
Стил:
Повик/Спортски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Метали Тип:
ништовни
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
црно-бело
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Првиот Слој на Крава Кожа & Јаже
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
K87
Должина:
7 inches to 11 inches (18cm to 27 cm)
Свеж

Избор на клиенти