.

.

New
Нови KZ3092 Убавина, Шарм Круг модел кристал 26pcs A-Z Азбука Букви Метал 18MM snap копчиња за DIY snap накит

Нови KZ3092 Убавина, Шарм Круг модел кристал 26pcs A-Z Азбука Букви Метал 18MM snap копчиња за DIY snap накит

DEN 638.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

Ние ќе се вратам на вас побрзо. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас.
(ПС : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не следење на информации,така се повеќе од $5 е подобро )
П : Што треба да направам ако не го добиете пакетот?
A : Како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и кина пост воздух пошта е потребно долго време на патот, ве молиме да бидат трпение, ви благодариме! Ако има преземено во текот 55 дена , ве молиме контактирајте со нас. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~7days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Дали имате минимум за бесплатен превозот од DHL?
О : за Повеќе од $200 ние ќе бесплатен превозот со DHL или други express!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : цел износ помалку од $5 ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус нормално трае 20-40 дена за сад и Европа, 30~60 дена во други земји.
П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
А : ве Молиме контактирајте со нас, прво преку aliexpress порака и испратете фотографија во 7 дена.Дијаметар : 18 MM
Облик : Тркалезна
Материјал : Метал
knob : 5. Ние ќе го потврди вашиот проблем и наплата за вас во 3 работни дена.
повеќе од $5 ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail/epacket нормално трае 15-20 дена за сад и Европа, 20~40 дена во други земји. Кутии и други пакување е availble на барања
ОЕМ ДОБРЕДОЈДЕНИ!
Добредојдовте на Godbless U продавница!
П : Дали имате минимум цел количина или вредност?
A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден од 3 работни дена.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Бренд Име:
MODESTLE M
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Свеж

Избор на клиенти