.

.

New
Ayowei Доброто Црвен Накит Шарм Нараквици Злато на ѕвонење за Жените Chirstmas Најдобри Желби Мода Накит TB1102A

Ayowei Доброто Црвен Накит Шарм Нараквици Злато на ѕвонење за Жените Chirstmas Најдобри Желби Мода Накит TB1102A

DEN 324.00
DEN 400.80

Стока
Достапно.

Три Животната Средина Позлатен
5. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации.
ДЕСТИНАЦИЈА
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL
EMS/DHL/UPS/Федекс
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Бесплатен Превозот
Испорача Време
Сад / Канада
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Повеќето Европски Земји
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Австралија / Нов Зеланд
>5 ДОЛАРИ
15-60 дена
>250 ДОЛАРИ
3-15days
Русија / Украина / Белорусија
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Југоисточна Азија
>5 ДОЛАРИ
10-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Повеќето Блискиот Исток
>5 ДОЛАРИ
20-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
Бразил / Оддалечени Региони
>10 ДОЛАРИ
25-60 дена
Контактирајте Со Нас
3-15days
1, Нормално, ние ќе брод нарачки во рок од 48 часа откако ќе го стави на ред. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
.

Детали

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
TB1102A
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
Ayowei
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
trinket
Компатибилност:
trinket
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Гем Боја:
Црвена
Главниот Камен:
гранат
Ракување со времето:
Еден работен ден
Хривнија Тежина:
16.63 g
квалитет:
Висок
Хривнија ширина:
6mm
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Злато Позлатен
Свеж

Избор на клиенти