.

.

New
Неверојатни Накит Шарм Нараквици Deep Blue циркон Сребрен тон Најниска Цена Препознатлив Моден Накит за Жените TBS1080A

Неверојатни Накит Шарм Нараквици Deep Blue циркон Сребрен тон Најниска Цена Препознатлив Моден Накит за Жените TBS1080A

DEN 303.00
DEN 374.40

Стока
Достапно.

Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка.Ако сте задоволни моите sercive ,ве молиме да ни даде пет повратни информации. Три Животната Средина Позлатен
5. Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.
2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.
Чекор 3 .Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1. Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем.
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1. Мерење на должина,тогаш се circomference. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
. Секој стил се тестира ,и да го положат
4.
Чекор 2 .
Чекор 1 .
Само prong поставување со рака!
1. Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Пол:
Жените
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
Бренд Име:
Ayowei
Број На Модел На:
TBS1080A
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
trinket
Должина:
about 18.2cm
Компатибилност:
trinket
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Метали Тип:
сребро позлатен
Гем Боја:
Deep blue
Главниот Камен:
топаз
Поставување Тип:
Prong поставување
Накит Тип:
хривнија
Хривнија ширина:
5mm
Хривнија Тежина:
15.47 g
квалитет:
Висок
Број На Модел На:
TBS1080A
Свеж

Избор на клиенти