.

.

New
Legenstar Мода DIY Слајд Шарм Хривнија Двоен круг Кожа Шарм жените Алка&Хривнија

Legenstar Мода DIY Слајд Шарм Хривнија Двоен круг Кожа Шарм жените Алка&Хривнија

DEN 205.44

Стока
Достапно.

Сите се врати ставки не смеат да се користат или покажува никакви знаци на намерна штета и треба да бидат во нивните origional пакување.
Деталите како следново :
1.Ние обично го прифатат плаќање преку
2.ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши било каков проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Можете да контактирате со оставање порака на aliexpress или ни e-mail на : lsgroup01 dot legenstar.
modname=ckeditor
Реден Број
SCB070
Точка Име Legentar Мода DIY Слајд Шарм Хривнија Двоен круг Кожа Шарм жените Алка&Хривнија
Материјал СТП Кожа
+Цинк Легура
Должина
За 22cm + 10 mm широк
Тежина
Околу 10 G
Пакување
едно Парче Во Една OPP Вреќа
1.Pls бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да плаќаат.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.Ако имате било каков проблем со нашиот објекти и услуги,pls се чувствуваат слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации .Парите е сигурен во Aliexpresss сметка ,pls направи потврда на aliexpress и ослободување пари откако стоката е примена.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас ,pls остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди,ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Вие треба да најдете било какви проблеми со нашите предмети,pls не двоумете се да контактирате со нас во 7days по приемот на предмети.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
SCB070
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
Legenstar
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
кожа
Синџир Тип:
Leatherwear
Материјал:
кожа
Метали Тип:
Легура
Парична казна или Моден:
моден накит
товарни:
Бесплатен превозот
Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
слајд шарм нараквици
Стил:
Класичен
is_customize:
Yes
Број На Модел На:
SCB070
Свеж

Избор на клиенти