.

.

New
Неверојатни Chirstmas Подарок за Жените во Црвено Гранат Накит Шарм Нараквици Сребрен тон Прекрасни Модни Накит TBS1078A

Неверојатни Chirstmas Подарок за Жените во Црвено Гранат Накит Шарм Нараквици Сребрен тон Прекрасни Модни Накит TBS1078A

DEN 303.00
DEN 374.40

Стока
Достапно.


2, Ние не преземаме никаква одговорност за царинска полнење и царинската задоцнување.Ние само го користите вистински 18k злато позлатен
1. Три Животната Средина Позлатен
5.
3, Пост воздух пошта е бавен превозот начин, можеби не може да се ажурира следење на информации во време за некои земји ; еден време да се купат две или повеќе, бесплатен превозот на Хонгконг Пост Воздух Mail
1.
Чекор 3 . Ве молиме контактирајте со нас ако имаш било каков проблем со вашата нарачка, ние ќе се обидеме потрудиме да го поправи вашиот проблем. ако не е,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви ги даде задоволни одговор во рок од 24 часа! било netural и негативни повратни информации не се прифаќа! Ви благодарам многу!
Од недела до петок
Пекинг Време 9 : 00 - 18 : 00
Њујорк Време 20 : 00 - 5 : 00
Лондон Време 1 : 00 - 10 : 00
По Московско Време 4 : 00 - 13 : 00
Brasilia Време 22 : 00 - 7 : 00
Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа! ^_^
.
Чекор 2 . Ве молиме не ни остави негативен (1-2 ѕвезди) или природни (3 ѕвезди) повратни информации без commnication.Начини на плаќање : Уплата со Кредитна Картичка (Visa, Mastercard), T/T, Moneybookers, или Дебитна Картичка. Секој стил се тестира ,и да го положат
4. Предмети обложено со вистински 18k злато,никел и олово бесплатно!
2.Од безбедносни причини,Ние само го прифати Ali Express Зачувам . Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
TBS1078A
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Бренд Име:
Ayowei
Поставување Тип:
Prong поставување
Метали Тип:
сребро позлатен
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
trinket
Должина:
about 18.2cm
Компатибилност:
trinket
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Метали Тип:
сребро позлатен
Гем Боја:
Црвена
Главниот Камен:
гранат
Поставување Тип:
Prong поставување
Накит Тип:
хривнија
Хривнија ширина:
5mm
Хривнија Тежина:
15.47 g
квалитет:
Висок
Број На Модел На:
TBS1078A
Свеж

Избор на клиенти