.

.

New
Хривнија мажите homme 2018 Тибетската сребро мажите кожа хривнија мода машки гроздобер parataxis змеј Multilayer накит XY17014

Хривнија мажите homme 2018 Тибетската сребро мажите кожа хривнија мода машки гроздобер parataxis змеј Multilayer накит XY17014

DEN 86.00
DEN 108.00

Стока
Достапно.


Хривнија мажите homme 2018 Тибетската сребро мажите кожа хривнија мода машки гроздобер parataxis змеј Multilayer накит XY17014

Детали

Должина:
20.5cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Затворач Тип:
Лесно-кука
Стил:
Тренди
Бренд Име:
TBJFU
Обликотшема:
Животните
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
XY17014
Пол:
Мажи
Материјал:
кожа
Компатибилност:
no
Функција:
no
Свеж

Избор на клиенти