.

.

New
(10 парчиња/многу) Northskull Нерѓосувачки Челик Черепот Хривнија За Мажи Природни Лава Камен Монистра И Тигар Око Камен Монистра Хривнија

(10 парчиња/многу) Northskull Нерѓосувачки Челик Черепот Хривнија За Мажи Природни Лава Камен Монистра И Тигар Око Камен Монистра

DEN 4752.00
DEN 6336.00

Стока
Достапно.

net/en/ Сингапур Пост 15-45 дена www.net/en/ EMS 5-15 дена www. Нашиот работен распоред : сад : PM 6 : 00 ~ AM 3 : 00 руската Федерација : СУМ 5 : 00 ~ ЧАСОТ : 2 : 00 велика БРИТАНИЈА : AM 1 : 00 ~ AM 10 : 00 Германија/Франција/Шпанија : 2 СУМ : 00 ~ AM 10 : 00 Бразил : ЧАСОТ 10 : 00 ~ AM 7 : 00 Австралија : СУМ 12 : 00 ~ PM 8 : 00 3. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте со нас веднаш, со цел за замена или поправка.cn DHL 3-8 дена www. Ние ќе ви одговори на пораки во рок од 24 часа од работниот ден, во рок од 36 часа за викендот. Ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $150, Ние ќе ви обезбедиме бесплатно DHL, Fed Ex, или Aramex превозот услуга. Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца.com Fed Ex 3-8 дена www. Експрес обично имаат царина прашања, во тој случај, ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок.
Наплата и Враќање ви Благодарам многу за изборот на DALI, ние нудиме на 7 дена се врати услугата : 1. Можете да контактирате со оставање на порака на aliexpress или ни е-мејл.com испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, Итн.(далечна земја барање US $200) Превозот Начин и Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 10-60 дена www. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
СБ-145
Бренд Име:
П.Н.Е. BeiChong
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Тип:
хривнија
Шарм:
Мушка
Функција:
доведе & nickle слободни
Големина:
19 cm
Здравје Функција:
Анти-tatigue
Пакет:
накит кутија
Повод:
Подарок,сувенири,партија декорација
Diy Камења:
Добредојде
Тежина:
45g
Свеж

Избор на клиенти