.

.

New
Рачно изработени трговија на Големо пријателство (3pcs/многу) етнички племенски вистински заврши шарм машки кожни нараквици алки Бесплатен превозот -K88

Рачно изработени трговија на Големо пријателство (3pcs/многу) етнички племенски вистински заврши шарм машки кожни нараквици алки

DEN 129.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.


1,Нула ризик купување искуство ќе се гарантира тука. Време на испорака :
Земја
Превозот Начин
Време На Испорака
Сад
E-пакет
7-14 дена
Други земји
Кина Пост Воздух Mail
15-29 работни дена
Руски, Бразил
Кина Пост Воздух Mail
35-68 работни дена
Светот
DHL / Федекс / UPS-от
3-8 работни дена
Светот
EMS
5-10 работни дена
Ps : Понекогаш време на испорака може да потрае подолго поради строгите обичај инспекција или врв купување сезона .
И сите превозот е следење на број . (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Да се осигура дека вие не треба да плаќаат данок или да се плати минимален данок, ние ќе го пријават
како "подарок", или "примерок" со ниска вредност .Или пред да
ни даде неутрални или негативни повратни информации,ние побара да се контактирајте со нас веднаш,така што
ние може да го реши вашиот проблем совршено.
Answer : ___________________________ Note :
1. Нашата цена не вклучува далечински испорака на плаќање, даноци, ДДВ итн. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Пакетот ќе биде доставен во рок од 1 работен дена по расчисти исплата.
Нашите производи се шири народ и целиот свет
.
2,Ако било qulity проблем,целосна наплата е дозволено.
3,Ако било која боја или стил на предмети не е задоволен,замена е дозволено. Пакетот може да се провери во било кое време.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Pls ја напушти 5 ѕвезди повратни информации за нас, ако ги задоволи нашите производи и услуги.

Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ZotatBele
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Должина:
18cm
Стил:
Повик/Спортски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Затворач Тип:
Чипка-Up
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Метали Тип:
ништовни
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Сина
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Обликотшема:
Круг
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Првиот Слој на Крава Кожа & Јаже
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
k88
Должина:
7 inches to 11 inches (18cm to 27 cm)
Свеж

Избор на клиенти