.

.

New
D02817 Топла трговија на Големо со Висок Квалитет се Зголеми стилови 18mm Метал Snap Копчето Шарм Кристал Стилови Копчето rivca Snap Копчето Накит

D02817 Топла трговија на Големо со Висок Квалитет се Зголеми стилови 18mm Метал Snap Копчето Шарм Кристал Стилови Копчето rivca

DEN 110.00
DEN 184.32

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
Копче
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Кутија-со-јазик
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Rivca
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Функција:
Моден
Должина:
18mm Snap button
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
притиснете studs
Одговара:
Одговара Rivca Хривнија
Големина:
18mm
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
fit 18mm button bracelet
Свеж

Избор на клиенти